• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Участь у півфіналі проекту “Відкривай Україну”

Участь у півфіналі проекту “Відкривай Україну”

2019-06-10

/Files/images/IMG-5d30bcbfda6cc2b308715f977de3c6e6-V.jpg

08 червня 2019 року команда “ONLINE”, яка складається з 10 учнів Радомишльської гімназії: ментор – Хома Я. В., капітан – Самоплавська В., члени команди – Рипік О., Куцько Ю., Куцько А., Андрійчук Д., Нестерчук В., Романчук Д, Шутка І. Потійчук С., Іщенко А., взяла участь у півфіналі проекту “Відкривай Україну”. Цей захід відбувся в Національному педагогічному університеті ім. М.П. Драгоманова, м. Київ. Одночасно подібні освітні події відбувалися у 13 містах по всій Україні і мали назву "Фестиваль освітніх інновацій "Освітній хайп"!

Мета фестивалю полягала в тому, щоб якомога більше людей дізналися про неймовірні проекти підлітків віком 12-17 років та те, як вони буквально за півроку почали змінювати своє оточення!

Кожна команда півфіналістів презентувала свої проекти перед журі, гостями та учасниками заходу.

Для відвідувачів фестивалю також було передбачено знайомство із освітніми організаціями, інституціями, проектами та ініціативами. І, звичайно, розглядалися найгарячіші питання сучасної української освіти на панельних дискусіях! .

Півфінали у форматі Фестивалів освітніх інновацій “Освітній хайп” зібрали найпрогресивніших представників освітнього середовища країни.

На "Освітньому хайпі" було заплановано декілька локацій:

1. Пітчинг проектів перед Регіональним журі - презентація проектів півфіналістів перед конкурсним журі, до складу якого входять бізнесмени, представники влади та громадських організацій, діячі культури та освіти, для визначення однієї команди переможців регіону, що братимуть участь у Фіналі проекту в Палаці Спорту.

2. Виставка проектів школярів - в цій локації всі команди-учасники півфіналу представляли макети/звіти/прототипи своїх проектів, які вони щойно реалізували у своєму населеному пункті.

3. Експозиції та активності освітніх ініціатив регіону - локація, на якій освітні інституції міста та гуртки, освітні бізнес-стартапи, громадські організації та ініціативи розповідали про свою діяльність, демонстрували свої здобутки через різноманітні активності.

4. Панельна дискусія та воркшопи з представниками освітніх організацій - для кожного із міст разом із МОН та чисельними партнерами проекту серед освітніх ГО, була визначена актуальна освітня тема, яку обговорювало широке експертне коло.

Всі 13 тем були пов’язані із середньою школою - навчання, адміністративні процеси, вчителі та батьки, неформальна освіта тощо.

5. Лабіринт шкільних жахів - інтерактивна локація, в якій всі гості фестивалю змогли відчути себе в ролі школярів, вчителів та батьків і подивитися на шкільні проблеми та “жахи” через призму кожної із ролей.

За останні півроку учасники команди “ONLINE” здобули цінний досвід командної роботи, співпраці з місцевою владою, публічних виступів та інших навиків, які так необхідні у дорослому житті. Під час фестивалю завели нові знайомства з учасниками проекту з інших міст, побачили різноманітність проектів і переконалися, що при великому бажанні мрії можна втілювати в життя.

Півфіналістів привітала й Міністр освіти і науки Лілія Гриневич. Вона щиро подякувала за роботу і заохотила до подальшої участі у проекті «Відкривай Україну».

Кiлькiсть переглядiв: 309

Коментарi