Вчитель року

2019-12-13

Україна

РАДОМИШЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

Відділ освіти, молоді та спорту

НАКАЗ

«04» грудня 2019р. м. Радомишль №488

Про підсумки проведення

І туру Всеукраїнського конкурсу

«Учитель року - 2020»

Відповідно до Указу Президента України від 29 червня 1995 року № 489 «Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 серпня 1995 року № 638 (із змінами), наказу Міністерства освіти і науки України від 10.06.2019 № 798, наказу управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації від 07.11.2019 року №251 та наказу відділу освіти, молоді та спорту Радомишльської міської ради від 07.11.2019 р. №449 «Про проведення районного конкурсу «Учитель року-2020» 26 та 28 листопада 2019 року в районі проведено І тур конкурсу «Учитель року-2020» у номінаціях «Початкова освіта», «Історія».

Згідно умов проведення Конкурсу участь у ньому взяли 9 педагогічних працівників із 7 загальноосвітніх навчальних закладів: Радомишльської ЗОШ І-ІІІст. №5 ім. В.М. Чорновола, ОЗНЗ Радомишльська гімназія, Радомишльської ЗОШ І-ІІІ ст. №3, Радомишльського НВК «ЗОШ І-ІІІст.№4 - ЗДО» ім. Івана Самоплавського, Кочерівської ЗОШ І-ІІІ ст., Заболотської ЗОШ І-ІІст., Малорацької ЗОШ І-ІІ ст.

Вчителі пройшли конкурсні випробування «Тестування з фахової майстерності», «Практична робота», «Методичний практикум», «Методичний експромт», «Проєкт», на яких показали високий рівень професійності, творчого потенціалу, психолого-педагогічної та фахової підготовки. У своїй практичній діяльності учителями були використані інтерактивні, інформаційно-комунікаційні технології.

Вчителі, які взяли участь у Конкурсі, активно долучаються до проведення методичної роботи як керівники різноманітних методичних структур – методичних об’єднань, творчих груп, шкіл молодого вчителя, педагогічної майстерності, публікуються у фахових виданнях.

Оргкомітет відділу освіти, молоді та спорту Радомишльської міської ради провів значну роботу з належної підготовки і проведення І туру конкурсу. Районний тур конкурсу пройшов на належному організаційному рівні, який забезпечили методисти МК: Пивоваренко О.А., Настенко О. Л, Засєдко Н.Л., та голови фахових журі: Бурба Л.В. – голова методичного об’єднання вчителів історії відділу освіти, молоді та спорту, Пастушенко С.В.- учитель початкових класів Радомишльського ліцею №1 ім. Т.Г.Шевченка.

Розглянувши матеріали оргкомітету та фахових журі районного туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020»,

НАКАЗУЮ :

1. Затвердити протоколи спільних засідань оргкомітету та журі з результатами виступів учасників І туру конкурсу.

2. Визнати переможцями І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020»:

- Омельчук Ірину Олександрівну – учителя початкових класів ОЗНЗ Радомишльська гімназія;

- Бичковську Лідію Борисівну – учителя історії Радомишльського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. №4- ЗДО» ім. Івана Самоплавського.

Лауреатами І туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року -2020» визнати:

- Некрашевич Світлану Аркадіївну – учителя початкових класів Радомишльської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ( ІІ місце);

- Козіянчук Ірину Віталіївну - учителя початкових класів ОЗНЗ Радомишльська гімназія (ІІІ місце.);

- Рипіка Дмитра Сергійовича – учителя історії Заболотської ЗОШ І-ІІІ ст. ( ІІ місце).

- Вовка Сергія Миколайовича - учителя початкових класів Радомишльської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 ( ІІІ місце)

3. Оголосити подяку учасникам Конкурсу:

- Збунь Марині Леонідівні, учителю початкових класів Кочерівської ЗОШ І-ІІІ ст.;

- Демченко Галині Миколаївні, учителю Радомишльської ЗОШ І-ІІІ ст. №5 ім. В.М.Чорновола;

- Хруль Марії Степанівні, учителю Малорацької ЗОШ І-ІІ ст..

4. За активну роботу з підготовки і проведення І туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2020», створення з цією метою належних умов оголосити подяку методистам методичного кабінету Пивоваренко О.А., Засєдко Н.Л., Настенко О.Л..

5. Рекомендувати районній та шкільним атестаційним комісіям взяти до уваги творчі досягнення учителів – переможців конкурсу та висновки фахового журі при підведенні підсумків атестації педкадрів у 2020 році.

6.Директорам закладів загальної середньої освіти району спрямувати управлінську діяльність на активізацію педагогів на участь у конкурсах професійної майстерності.

7. Методичному кабінету (Янович Л.М.):

7.1.Вивчити й узагальнити матеріали з досвіду роботи вчителів - переможців районного туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020” з метою їх внесення до районної картотеки перспективного педагогічного досвіду.

7.2. Забезпечити висвітлення результатів конкурсу в засобах масової інформації.

7.3. Практикувати обмін досвідом вчителів-переможців та учасників районного конкурсу з педагогічними працівниками на районних методичних об’єднаннях.

7.4. Підготувати пропозиції щодо залучення вчителів-переможців та учасників районного туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020” до організації методичної роботи з педагогічними працівниками району.

8. Оргкомітету І туру всеукраїнського конкурсу “Учитель року-2020” :

8.1.Підготувати та надіслати протягом 10 днів після завершення І туру до оргкомітету ІІ туру документи згідно п.1.4. Умов та порядку проведення І ( зонального) та ІІ ( обласного) турів всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2020» .

8.2. Надати фахову допомогу переможцям районного конкурсу “Учитель року - 2020” у їх підготовці до участі в II турі конкурсу.

9. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Начальник Ольга САМЧУК

Кiлькiсть переглядiв: 103

Коментарi